Mihaal

FLOETIC — první z nadcházející řady večerů, kde se bude potkávat mluvené slovo s obrazem a hudbou — místo pro všechny, kteří rádi zapojí více smyslů najednou. Chuťové buňky uspokojíte na baru, kde si kromě alko/nealko pití můžete dopřát i menší sladkoslané občerstvení, připravené speciálně pro tuto akci.

Večer proběhne na žižkovské adrese Bořivojova 108, kde sídlí cyklodílna BICYKL

Přijďte nasát tvůrčí atmosféru — diskutovat, tancovat, veselit se a uzobávat. Přední menší prostor cyklodílny bude fungovat jako chill-out s barem a zazní zde komornější část programu. Ve větší místnosti proběhne projekce krátkých filmů, vystoupí VJs a večer zde zakončíme party s DJs a VJs. Přestávky mezi vystoupeními budou vyplněny hudbou a poskytnou dostatek času objednat si na baru či podiskutovat s přáteli před přesunem k další části programu.

Program od 18:00 / Vstupné 50 Kč

 

FLOETIC — The first event of the series, where words meet visuals and music – a place for everyone who enjoy having their senses stimulated. You can satisfy your taste buds at our bar where you can order not only alco/non-alco drinks but also a selection of tapas both sweet and sour, and prepared freshly for this event.

The location is Zizkov, address: Bořivojova 108 – in the BICYKL bicycle workshop.

Join us to have your fill of our creative atmosphere – to discuss, to dance, have fun and eat. The front smaller workshop room will be a chillout area with bar and a few choice acts. In the bigger, darker room there will be short films, DJ’s and VJs to entertain you. As we get into the evening, there a more party oriented atmosphere will draw you into the night. Breaks between performances will be filled with music, when you will have enough time enjoy our refreshments and chat with friends before watching more performances.

Program starts at 18:00 / Entrance fee 50 CZK

 

FLOETIC #1
––––––––
17.3. 2012 @ 18.00
––––––––
PROGRAM
––––––––
Jakub Mlynář – short story reading | CZ
Martina Malinová – reading&slam poetry | CZ
Bohdan Bláhovec – slam poetry | CZ—EN
Petra Nesvačilová & Halka Třešňáková – action reading | CZ—EN
––––––––
SHORT FILMS
by Bohdan Bláhovec, Petra Nesvačilová, Don Hertzfeldt, Klára Doležálková, Květa Přibylová
––––––––
VJ Aeldryn | VJ Grey Goo
––––––––
DJS
Codeshift | Meth Lab, UK
Er.X & Spoq | Sofa Rockers
Gataro | Kapa Sound
Echodelik | Third Hand Sound
Mihaal | Peeni Walli

 

Oficiální promotext:

Coco Jammin production feat Bat. Music Space present:

 ////// ČESKÁ RAGGAE / DANCEHALL SHOW NO.1 //////

 

Nastává čas Sklizně!!! Slušilo by se zvolat z plndlahrndla kdyby byl třeba nastupující podzim. Ale bohužel, je ustupující zima. Koukal sem do zahrádkářskýho kalendáře, marně hledaje nějakýho zeleninovýho modrýho mauricia, kterej vyčnívá nad stádem a sklízí se v březnu. Samozřejmě nic. V březnu se toho docela dost sází, kedlubny, špenát třeba, ale sklizeň žádná. Alespoň v nám tak dobře známém prostředí zahrádkářských kolonií, kde stoupá k nebi dým bramborové natě. Za to v ještě známějším prostředí netopejří kolonie, kde stoupá k nebi úplně jinej dým, si sklizeň klidně uděláme. Co sklizeň, Sklizeň to bude! A neuděláš nic. Můžeš napsat udavačskej dopis na Zahradu Čech cože si to v tom Slanym jako dovolujou, sklízet v březnu. A taky neudělaj nic. Ani Přemek neudělá nic. My si prostě uděláme sklizeň v březnu a můžete nám tak akorát políbit mrkev. Nebo jít něco zasadit. Ať je pak co sklízet a nemusíme to kupovat na trhu od divnejch týpků s kapucou. Dost vokecávek, přistupme k rýči. Teda k věci. V Bat.u se bude v březnu sklízet předevšim dobrá muzika. Reggae, ragga, dancehall, dub a ano, i na ty zlámaniny dojde.Budeme skákat, budeme se houpat, budeme lítat, zkrátka budeme plout na vlnách jamajskejch beatů. A sklízet. Na to nezapomínejme. Takže bude asi i dobrá hlína. Dolní zahrádka bude pod taktovkou pánů zahrádkářů z Coco Jammin production. Komu to bude málo, může si skočit na zlámaný beaty do skleníku nahoru. Takže si všichni koukejte do svý pěstitelský ročenky zapsat zelenym fixem datum 10. března 2012 a všichni se společně sejdeme v klubu Bat. ve Slaným na letošních krapet dřívějších dožínkách. A jak jinak to ukončit, než nějakym pěknym lidovym příslovim. Březen, do Bat.u vlezem. Duben, ještě tam budem. Nebo minimálně Salát tam ještě bude. Jinak sem skončit nemoh. Sorry. Trapný, já vim. Ale víš jak, neuděláš nic. Radši si to přečti ještě jednou, protože to stejně do tý doby zapomeneš:)…

 

SKLIZEŇ STAGE:

MR. COCOMAN, DR. KARY, MR.ROLL, MISSY M, MESSENJAH, W23 aka WILDA PANDA, PEENI WALLI, BOLDRIK

 

ALIEN DJ’s STAGE:

electro-breakbeat, YENDYS (touchthejungle), KAPLAN, KYSHKY

 

Sound ang light support by Technik2

Vstup 100,-

http://www.sklizen.com/
http://www.facebook.com/pages/Bat-Music-Space/156513487777866

 

We bring to you the first two parts of recording from Cross Club in Prague 16.2.2012 – Luv Messenger Sound from Barcelona, selector Boldrik and Peeni Walli.

The first part is warm up selection by Ripclaw.

The second part is strictly dubplates juggling Peeni Walli ls. Boldrik.

Other parts of recording will be published soon…

Enjoy!

 

 

 

 

V pátek 2. 3. 2012 proběhne v centru brněnské čtvrti Žabovřesky další z pravidelných akcí pod taktovkou Žabovřesky All-Staarz Crew zaměřených na reggae, hip hop a d’n'b. Peeni Walli dorazí do klubu Mersey poprvé a hned posíleni o selektorku Sista Luna z Bassinfection Sound, kterou brněnským party people vůbec nemusíme představovat a spíše jí a celé její crew poděkovat za mnohá pozvání Peeni Walli do Brna v minulosti :)

Dále se s námi za gramofony prostřídají homeboyové NTKZ a ElPecho s mixem reggae, conscious hip hop a d’n'b.

P.S.: Ze strany Peeni Walli pravděpodobně dojde po delší době i na nějaký ten raggajungle…

Fireson – Peeni Walli Positive (Dubplate 2011) by Mihaal

This dubplate was recorded in Roots Survival studio in Prague in November 2011.

Big thanks to Fireson , Martinka and Damalistik !

Riddim written and produced by Mihaal.

Ve čtvrtek 16.2.2012 do Prahy přijede barcelonský reggae sound Luv Messenger, aby se představil na hlavní stagi klubu Cross v rámci REGGAENERACE. Ale ještě než Luv Messenger nekompromisně naloží publiku svoji selekci pecek, Peeni Walli společně se selektorem Boldrikem zajistí warm up ve velkém stylu. Boldrik a Peeni Walli si totiž tentokrát dají „dubplate showcase“ a je dost pravděpodobné, že dojde i na přátelský dub fi dub. Takže doražte včas!

Na sklepní stagi budou hrát dubstep a autonomic DJs Mad4Bass, Jafman a Bud. Vstup zdarma!

Luv Messenger was founded in 2007 by Supah Lion, Don Rolando, RudeTeo, Nico Lupen and Efuran after many years of good work and experience in their individual trajectory, to provide a show with a very unique style, high quality entertainment for all likes and to establish a new sound in the city of Barcelona. As lovers of all eras of jamaican reggae, their selection is suitable for all audience that enjoys good music. Their energetic sessions and the contact to the massive make their shows nights to remember. Efuran is the newest member joining Luv Messenger in september 2011.

http://www.luvmessenger.com/

http://www.soundcloud.com/boldrik

Another new roots mixtape from Mihaal devided in 2 parts. Artists like Luciano, Marcia Griffiths, Queen Omega, Lutan Fyah, Jah Mason, Earl 16, Lyricson, Daville, Konshens and more in the mix including some specials. Listen on Mixcloud or download straight!

Download MP3:

PART 1 (47 MB)

PART 2 (42 MB)

 

 

TRACKLIST: Continue reading

EVENTS

09/05/2018
@ Molekula (Žižkov)
Czenda (Soundproof) & Ripclaw (PW)
----------------------------------
10/05/2018
SHOTTAZ ISLAND vol. 1
@ Ponton Letňák (Střelecký ostrov)
ls. Soundproof & King Sound Steppaz
----------------------------------
16/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 1
@ Containall (Stromovka)
ls. King Sound Steppaz
----------------------------------
30/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 2
@ Containall (Stromovka)
ls. Bruk Out 2.0 Crew
----------------------------------
15-16/06/2018
MO' FIRE FESTIVAL
@ Cvikov
----------------------------------
21/06/2018
CULTURAL REGGAE VIBES FESTIVAL
@ Horice v Podkrkonosi
----------------------------------