Events

Spolu se Soundproof a King Sound Steppaz nás během letošního léta uslyšíte párkrát i na Střeleckém ostrově. Místem činu bude Ponton Letňák.

Poprvé už tento čtvrtek!

shottaz

Šesté pokračování večírku jménem RAM DANCE BASHMENT bude jako vždy patřit reggae & dancehall music ve všech jejich formách. Rezidentní Peeni Walli Sound Crew si jako hosty pozvala veterány českého reggae: vystoupí sehrané duo selektorů General Kryshpeen & Oneheartman, kteří začali sbírat své první DJské zkušenosti už na konci 20. století!

> > FACEBOOK EVENT < <

VSTUPNÉ: 50 Kč || START: 19:00 || END: 00:00

https://www.facebook.com/GeneralKryshpeen/
http://www.peeni-walli.org/
http://www.hybernska.com/

ram_dance_6-w

Již páté pokračování pravidelného večírku Peeni Walli Sound Crew s názvem RAM DANCE BASHMENT proběhne opět v Hybernské 4, tentokrát ve čtvrtek 1. března. Můžete se těšit na reggae/dancehall ve všech podobách. Zahrají selektoři Mihaal, Bondy & Ripclaw (Peeni Walli) a jako vzácný host DJ Dread K, který reprezentuje hudební uskupení Shakk-Attack a Roots’n'Future.

>>> FACEBOOK EVENT <<<

VSTUPNÉ: 50 Kč || START: 19:00 || END: 00:00

ramdance5_web

Poslední lednovou neděli se už po obědě sejdeme v radotínské Živé kavárně. Nejdříve pustíme z hlavy předchozí události doznívajícího víkendu a pořádně se protáhneme na hodině jógy pod vedením lektorky Marty. Pak si dáme kafe, (bio!)pivko, džus, maté nebo něco na zub a „vzadu“ mezitím Peeni Walli Crew spustí roots reggae warm-up selekci. Můžete přijít už na oběd na polévku a hlavní jídlo. Až dojdou obědy, budou topinky s pomazánkou i jiné pochoutky; vše veganské. Kolem 16h to rozbalí DJka Satiwa se svými dubovými vinyly a po ní se k mixpultu vrátí PW a bude se hrát a tancovat, dokud to bude mít smysl ;)

http://zivakavarna.cz/

FACEBOOK EVENT

PROGRAM:
14:00 – Jóga s Martou (Žijeme jógou – Marta Martic)
15:00 – roots reggae warmup DJs Peeni Walli Sound Crew (Ripclaw, Mihaal, Captain P)
16:00 – Energy of DUB Crew (Satiwa) a po ní opět Peeni Walli (dub, reggae, dancehall)

Benefiční stánek ENERGY OF DUB – polovina z vašich utracených peněz poputuje k organizaci Zvíře v tísni, z.s.

Dětský koutek – přijďte s dětmi!

! POZOR ! Vstup do hlavní místnosti bez bot !

Vstupné s 60-minutovou lekcí jógy 100 Kč, bez jógy 50 Kč.

 

reggae_yoga

islandvibes2Druhé pokračování mejdanu „Island Vibes“ v klubu District X pro vás společně pořádají Peeni Walli & King Sound Steppaz. Jako hosté tentokrát vystoupí selecta Nello Suffah (Burnin Melody Sound, IT) a MC Ryhha – takže se můžete jako obvykle těšit na kvalitní nálož reggae & dancehallu!

Vstupné 30,-

>> FB EVENT <<

BURNIN MELODY SOUND (Italy):
Established in 2000 with Redeye, Lion D and Real Choppa, during the following years different members joined the crew coming from multiple disciplines, realities and local sound systems, completing the current formation with Mr Herbs, Nello Suffah, FRH and Hazin Tia.

Originally founded in Pesaro, Italy, the sound linked with different crews and local posse, artists and sounds, as well as for contributing to the local underground scene in Pesaro organising parties, concerts, dancehall and founding a recording laboratory, KM studio in 2009 where the local Hip Hop crew Kmaiuscola raised and produced different albums and collaborations.

A conscious message, a „new roots“ and „rub a dub“ vein, have always been the footprint and guideline of the sound “the Burnin Melody”. Regardless as a die-hearted lover of Black music and Jamaican culture, all the styles from ska to rocksteady, approaching the digital and the whole 90’s dancehall style reaching recent sonorities, are a fundamental ingredient of each our selection.

https://www.facebook.com/burninmelodysound/ // https://soundcloud.com/lion-suffah

Třetí pokračování putovního dancehall/reggae bashmentu RAM DANCE proběhne v prostoru na adrese Hybernská 4. Kromě barvité a aktuální selekce rezidentní Peeni Walli Crew vás čeká výjimečná událost v podobě vystoupení ostřílených veteránů z Royal Hi-Fi, kteří si v Praze společně zahrají po několikaleté pauze!

>>> FACEBOOK EVENT <<<

Takže si v diářích a kalendářích poznačte pátek 8. prosince – začneme už v 19:00, vstupné dobrovolné. Večírek je zároveň oficiální afterparty akce MINT: Prague Fashion Market 20.

––
ROYAL HI-FI vznikli v roce 2004 spojením dvou dlouholetých selektorů – Mighty Lemona a Syncra. Oba spojovala a dodnes spojuje láska k reggae ve všech jeho možných podobách. Od foundation po soudobý dancehall, od roots po dub, od samotné hudby až po celou kulturu kolem ní. Již v 90. letech minulého století Mighty Lemon organizoval jedny z prvních reggae festivalů a Syncro vydával desky na vlastním labelu GunJah. První dekádu nového tisíciletí Royal Hi-Fi strávili hraním po klubech a festivalech a zakončili ji triumfem ve velkém clashi Proti všem (12/2009). V současné době spolu oba veteráni hrají pouze při speciálních příležitostech, ale stále si společné mejdany umí užít.

http://www.gunjah.cz/ | http://www.hybernska.com/

pw_ramdancebash_3_web

>> FACEBOOK EVENT <<

Jakmile Pon Di Corner naběhnou na stage, uslyšíte mix reggae od Pupachile (Francie/Chile), Positive Rebel (Sicílie) a rap flow Mehdinga (Francie/Tunisko) a Ingenia (Venezuela). Reggae & Hip Hop kolektiv Pon Di Corner vznikl jedné propité noci na Maltě. Shodou okolností se všichni aktéři potkali na jednom rohu, začali dělat beatbox a do něj zkoušeli freestyle, dokud policie toto pouliční shromáždění nerozpustila.

pdc-web-flyer

Krátce po prvním setkání založili domácí studio Island Flavour a začátkem roku 2015 vypustili první singl „Vibration Positiva.“ V ulicích Malty natočili první videoklip k písni „La Rue“ a v rámci první show na Sicílii další klip k písni „Escucha Bien“.

Dvacátého dubna tohoto roku jim vyšlo debutové album s názvem „One World“, na kterém hostuje řada zahraničních zpěváků. Osmnáct songů propojuje rozličné styly, což je ostatně esenciální pro celé Pon Di Corner. Staví na unikátní synergii čtyř talentovaných vokalistů, kombinují chytlavé reggae nápěvy a navrch přidávají dynamickou rapovou flow. A to vše ve čtyřech jazycích – francouzštině, italštině, španělštině a angličtině. Jsou tak vskutku „International,“ jak zní i název jedné z písní jejich debutového alba.

***ENGLISH***

When Pon Di Corner hit the stage, they give you a mix vibes of Reggae with Pupachile(France/Chile), Positive Rebel(Sicily) and a Rap flow with Mehding(France/Tunisia) & Ingenio(Venezuela). The Reggae & Hip-Hop collective was founded on a night out drinking in Malta. By coincidence they met in a corner and started beatboxing and freestyling until police had to cut them down.

Through that meeting, they set up a home studio (Island Flavour) and released their first single „Vibration positiva“ in the beginning of the year 2015. Since that they released the music videos „La Rue“ from the streets in Malta and „Escucha bien“ as a result of the first show in Sicily.

They are launching their first album called „One World“ April,20th 2017 with nice guest artists. 18 tracks combining different flow.
The essence of Pon Di Corner is the connection between the members. They combine Reggae melody adding on top of that Rap flows.

EVENTS

09/05/2018
@ Molekula (Žižkov)
Czenda (Soundproof) & Ripclaw (PW)
----------------------------------
10/05/2018
SHOTTAZ ISLAND vol. 1
@ Ponton Letňák (Střelecký ostrov)
ls. Soundproof & King Sound Steppaz
----------------------------------
16/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 1
@ Containall (Stromovka)
ls. King Sound Steppaz
----------------------------------
30/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 2
@ Containall (Stromovka)
ls. Bruk Out 2.0 Crew
----------------------------------
15-16/06/2018
MO' FIRE FESTIVAL
@ Cvikov
----------------------------------
21/06/2018
CULTURAL REGGAE VIBES FESTIVAL
@ Horice v Podkrkonosi
----------------------------------