Monthly Archives: Prosinec 2012

Velkolepou předcross club 29. 12. 2012silvestrovskou párty si nenechte ujít v sobotu 29. prosince! Do pražského Crossu se chystají nejen slovenští Medial Banana, ale také další zástupci a zástupkyně druhého pokračování kompilace Sklizeň: vystoupí i Dr. Kary, Colectiv a v neposlední řadě také Missy M, která zároveň představí svůj zbrusu nový videoklip. O selekci se postará Boldrik, Wilda Panda, Suppafly a k ránu to všechno završíme my (od 3:00 přinejmenším do sedmé ranní). Vstupné do devíti zadarmo, pak za 80 korun.

PRAGUE MASSIVE, UNNU READY?! Už teď si můžete v diářích na rok 2013 zakroužkovat každý třetí čtvrtek v měsíci s poznámkou „Bring Back the Vibes!“

HooDoo

BBTV je zbrusu nová pravidelná dancehall/reggae party, kterou jsme pro vás dali dohromady s pražským soundem FMP aka Forward March Posse, kteří si od svého vzniku v roce 2006 vydobyli výjimečný respekt – nejen pořádáním řady akcí se zahraniční účastí a na vlastním soundsystému, ale taky třeba tím, že se poctivě a neúnavně věnují propagaci karibské hudební kultury ve Střední Evropě.
BBTV ale v žádném případě není jen o PW a FMP – každý měsíc sestavu doplní naši hosté, kteří rozhodně nebudou jen tak „do počtu“. A neotřelý line-up bude zasazen do neotřelého prostředí, kterým je klub HooDoo na Korunní, disponující hutným zvukem, spoustou místa na tancování i vysedávání a solidní nabídkou občerstvení… A už brzy přijdou další podrobnosti o formátu a line-upu první akce, která je naplánována na 17. ledna 2013.
BRING BACK THE VIBES!!

Klubovna - 8. 12.Po velmi podařeném večírku na konci října se v sobotu 8. prosince zase potkáme s RastaPasta Crew za gramcema v dejvické Klubovně. Opět počítejte s různorodou selekcí reggae, dubu i dancehallu. Vstup na party bude zdarma, začátek v devět, konec za rozbřesku.

Klubovna – studentské kulturní centrum Dejvice; ulice Generála Píky (bez č.p. – roh s ulicí Gymnasijní), Praha 6 – více info a mapka je na webu Klubovny.

EVENTS

09/05/2018
@ Molekula (Žižkov)
Czenda (Soundproof) & Ripclaw (PW)
----------------------------------
10/05/2018
SHOTTAZ ISLAND vol. 1
@ Ponton Letňák (Střelecký ostrov)
ls. Soundproof & King Sound Steppaz
----------------------------------
16/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 1
@ Containall (Stromovka)
ls. King Sound Steppaz
----------------------------------
30/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 2
@ Containall (Stromovka)
ls. Bruk Out 2.0 Crew
----------------------------------
15-16/06/2018
MO' FIRE FESTIVAL
@ Cvikov
----------------------------------
21/06/2018
CULTURAL REGGAE VIBES FESTIVAL
@ Horice v Podkrkonosi
----------------------------------