Monthly Archives: Únor 2013

První Bring Back The Vibes! je za námi a my ještě jednou blahopřejeme Roccaflex Crew k vítězství. Především ale děkujeme všem, kteří jste přisli v tak hojném počtu. Doufáme, že se z toho stane tradice do dalších dílů. A o následujícím, který přijde 21. 2. 2013, si povíme právě teď…

Únorový Bring Back The Vibes! bude zase speciální – máme pro vás připravené tři top umělce! My říkáme „BRING THE ARTIST!“

 

 

BBTV2Keňský ras Fireson Bantu už na pódiích Střední Evropy stihl dokázat, že umí. Nejednou zastínil i hlavní hvězdy večera kombinací uvědomělých one drop rytmů a dancehallovějších songů. Vzduch v sále se při jeho vystoupení vlní a na nudu nezůstává místo.

Missy M znáte jako nekorunovanou královnu českého dancehallu. Pracuje na sobě už několik let a v poslední době to nese zasloužené ovoce. Čekejte její energickou show, se kterou není snadné udržet krok, a texty, které s nadsázkou a bez příkras ukazují život takový, jaký je.

Do třetice vystoupí slovenský singjay narozený ve znamení lva – Junior Smile. V éteru koluje několik jeho singlů, ze kterých sálá schopnost přetavit talent a práci do skvělých výsledků. Přijďte si potvrdit tancem, že se jeho kariéra ubírá správným směrem.

Celým večerem vás budou provázet Forward March Posse a Peeni Walli, rezidenti BBTV!, kteří warm up i afterparty naplní reggae a dancehall vibes všech období.

EVENTS

01/03/2018
RAM DANCE BASHMENT vol. 5
ls. guests TBA
@ Hybernská 4 (Praha)
----------------------------------
10/03/2018
REGGAE DANCEHALL EXPLOSION
ls. Soundproof & Waddup Sounds
@ Bounce Club (Praha)