Monthly Archives: Únor 2013

První Bring Back The Vibes! je za námi a my ještě jednou blahopřejeme Roccaflex Crew k vítězství. Především ale děkujeme všem, kteří jste přisli v tak hojném počtu. Doufáme, že se z toho stane tradice do dalších dílů. A o následujícím, který přijde 21. 2. 2013, si povíme právě teď…

Únorový Bring Back The Vibes! bude zase speciální – máme pro vás připravené tři top umělce! My říkáme „BRING THE ARTIST!“

 

 

BBTV2Keňský ras Fireson Bantu už na pódiích Střední Evropy stihl dokázat, že umí. Nejednou zastínil i hlavní hvězdy večera kombinací uvědomělých one drop rytmů a dancehallovějších songů. Vzduch v sále se při jeho vystoupení vlní a na nudu nezůstává místo.

Missy M znáte jako nekorunovanou královnu českého dancehallu. Pracuje na sobě už několik let a v poslední době to nese zasloužené ovoce. Čekejte její energickou show, se kterou není snadné udržet krok, a texty, které s nadsázkou a bez příkras ukazují život takový, jaký je.

Do třetice vystoupí slovenský singjay narozený ve znamení lva – Junior Smile. V éteru koluje několik jeho singlů, ze kterých sálá schopnost přetavit talent a práci do skvělých výsledků. Přijďte si potvrdit tancem, že se jeho kariéra ubírá správným směrem.

Celým večerem vás budou provázet Forward March Posse a Peeni Walli, rezidenti BBTV!, kteří warm up i afterparty naplní reggae a dancehall vibes všech období.

EVENTS

09/05/2018
@ Molekula (Žižkov)
Czenda (Soundproof) & Ripclaw (PW)
----------------------------------
10/05/2018
SHOTTAZ ISLAND vol. 1
@ Ponton Letňák (Střelecký ostrov)
ls. Soundproof & King Sound Steppaz
----------------------------------
16/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 1
@ Containall (Stromovka)
ls. King Sound Steppaz
----------------------------------
30/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 2
@ Containall (Stromovka)
ls. Bruk Out 2.0 Crew
----------------------------------
15-16/06/2018
MO' FIRE FESTIVAL
@ Cvikov
----------------------------------
21/06/2018
CULTURAL REGGAE VIBES FESTIVAL
@ Horice v Podkrkonosi
----------------------------------