Monthly Archives: Červenec 2013

27.7.2013 v lomu u Roztok u Jilemnice pořádají FMP venkovní bashment nazvaný AIN’T NO MOUNTAIN HIGH ENUFF. Na místě si budeme moci vychutnat krásnou lokalitu v předhůří Krkonoš s výhledem na Ještěd a do toho si plně užít celý line up.

Když přijedete do Nové Paky, na druhém kruhovém objezdu směrem od Prahy se dejte na Starou Paku. Hned za ní se zap o podjetí viaduktu dejte doprava směrem na Karlov, který projedete a budete pokračovat směrem na Roztoky. Až pojedete z kopce, toto městečko zahlédnete, najednou vás potká prudká zatáčka, od níž vede polní cesta. Na jejím konci najdete od 13:00 hrající FMP sound, zásobený bar a pro váš komfort i stánek s jídlem. To vše obehnané stěnami bývalého kamenolomu.

Jde vlastně o úplně první open air plně v dramaturgii Forward March Posse. Z nedaleka dorazí Ragga Ultras, kteří jsou s prostředím více než dobře seznámeni. Z Prahy nás doplní Peeni Walli a United Forces of Dub, ale take selektoři Telka a Dread K. Na mikrofonu opět Junior Smile na speciální žádost všech krkonošských dam. A z polské Wroclawi celý večer přijede svou selekcí ošperkovat Cool Operator sound.
Ale co víc… Jelikož už na místě budeme od pátku 26.7. a budeme ho celé pečlivě připravovat, již ten den si uděláme menší neoficiální warm up. Na místě je možnost stanovat, takže kdokoliv je od pátku vítán. Doražte tak v hojném počtu, protože nálada bude familiérní, selekce vytříbená a bar zásobený.

Ještě několik důležitých informací a pravidel:

* místo bude od Staré Paky a od Roztok u Jilemnice značené, ale ještě vám dodáme mapku s navigací. GPS: 50.546797,15.479252
* na místě dostanete kompletní informace, co je povoleno, kde co najdete, co je zakázáno. Mějte však stále na paměti, že budete v krkonošské přírodě, tak podle toho ke svému okolí přistupujte. Pytel na odpadky vám rádi dáme.
* vstup do lomu a především po jeho okrajích je na vlastní nebezpečí.

Poslechněte si záznam z našeho clashe se Selectorem Boldrikem, který proběhl přesně před týdnem v rámci velkolepé dancehallové akce v pražském Rock Café. Tři kola a dub fi dub plné dubplates, argumentů a napjaté atmosféry, přesně jak to má na soundclashi být! Stahujte MP3 a nebo si pusťte stream na Mixcloudu.

Big up pro Abeda a Scarface za organizaci, všem účinkujícím a návštěvníkům za skvělou atmosféru a Boldrikovi za snahu, odvahu a solidní výkon ;-)

 

>> MIXCLOUD STREAM <<   (začíná 1. kolem a další kola následují automaticky)

 

MP3 ke stažení po jednotlivých kolech:

Round 1

Round 2

Round 3

Dub fi Dub

 

EVENTS

09/05/2018
@ Molekula (Žižkov)
Czenda (Soundproof) & Ripclaw (PW)
----------------------------------
10/05/2018
SHOTTAZ ISLAND vol. 1
@ Ponton Letňák (Střelecký ostrov)
ls. Soundproof & King Sound Steppaz
----------------------------------
16/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 1
@ Containall (Stromovka)
ls. King Sound Steppaz
----------------------------------
30/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 2
@ Containall (Stromovka)
ls. Bruk Out 2.0 Crew
----------------------------------
15-16/06/2018
MO' FIRE FESTIVAL
@ Cvikov
----------------------------------
21/06/2018
CULTURAL REGGAE VIBES FESTIVAL
@ Horice v Podkrkonosi
----------------------------------