Kdybyste třeba měli cestu kolem, můžete nás tenhle pátek zastihnout v Berlíně a v sobotu v Hamburku!

Páteční večer 4. dubna zahájíme od 20:00 do 22:00 livestreamem spolu s berlínským Up 2 Yuh Soundem, což si budete moct naladit na téhle adrese: www.livestream.com/up2yuhtube

Pak se přesuneme rovnou na akci Dancehallvibes, kterou pravidelně pořádají berlínští Dirty Ragga Squad. Bude to poslední akce pod touhle hlavičkou v legendárním klubu Yaam, jenž se bude brzo stěhovat na novou adresu. Hlavní stage pojede v duchu bass music, (ragga)junglu a d’n'b – zahraje mexický Isaac Maya, z Drážďan dorazí Mighty Melody a sestavu doplní už zmínění Dirty Ragga Squad. A je nám velkou ctí, že selekci na druhé stagi v baru Cool Runnings budeme mít celý večer na starosti my.

V sobotu 5. dubna pokračujeme dál na severozápad, a to až do Hamburku – konkrétně do čtvrti St. Pauli, kde je kromě slavného fotbalového klubu taky klub AngelPrávě tam strávíme sobotní noc na party s názvem Cross Di Board, kterou zase pro změnu pořádá Up 2 Yuh Sound. Tak jestli se podaří pořídit nějaké nahrávky, můžete si být jisti, že zanedlouho přistanou na náš MixCloud.

 

Hamburg-2014Berlin-2014

Comments are closed.

EVENTS

01/03/2018
RAM DANCE BASHMENT vol. 5
ls. guests TBA
@ Hybernská 4 (Praha)
----------------------------------
10/03/2018
REGGAE DANCEHALL EXPLOSION
ls. Soundproof & Waddup Sounds
@ Bounce Club (Praha)