>> FACEBOOK EVENT <<

Jakmile Pon Di Corner naběhnou na stage, uslyšíte mix reggae od Pupachile (Francie/Chile), Positive Rebel (Sicílie) a rap flow Mehdinga (Francie/Tunisko) a Ingenia (Venezuela). Reggae & Hip Hop kolektiv Pon Di Corner vznikl jedné propité noci na Maltě. Shodou okolností se všichni aktéři potkali na jednom rohu, začali dělat beatbox a do něj zkoušeli freestyle, dokud policie toto pouliční shromáždění nerozpustila.

pdc-web-flyer

Krátce po prvním setkání založili domácí studio Island Flavour a začátkem roku 2015 vypustili první singl „Vibration Positiva.“ V ulicích Malty natočili první videoklip k písni „La Rue“ a v rámci první show na Sicílii další klip k písni „Escucha Bien“.

Dvacátého dubna tohoto roku jim vyšlo debutové album s názvem „One World“, na kterém hostuje řada zahraničních zpěváků. Osmnáct songů propojuje rozličné styly, což je ostatně esenciální pro celé Pon Di Corner. Staví na unikátní synergii čtyř talentovaných vokalistů, kombinují chytlavé reggae nápěvy a navrch přidávají dynamickou rapovou flow. A to vše ve čtyřech jazycích – francouzštině, italštině, španělštině a angličtině. Jsou tak vskutku „International,“ jak zní i název jedné z písní jejich debutového alba.

***ENGLISH***

When Pon Di Corner hit the stage, they give you a mix vibes of Reggae with Pupachile(France/Chile), Positive Rebel(Sicily) and a Rap flow with Mehding(France/Tunisia) & Ingenio(Venezuela). The Reggae & Hip-Hop collective was founded on a night out drinking in Malta. By coincidence they met in a corner and started beatboxing and freestyling until police had to cut them down.

Through that meeting, they set up a home studio (Island Flavour) and released their first single „Vibration positiva“ in the beginning of the year 2015. Since that they released the music videos „La Rue“ from the streets in Malta and „Escucha bien“ as a result of the first show in Sicily.

They are launching their first album called „One World“ April,20th 2017 with nice guest artists. 18 tracks combining different flow.
The essence of Pon Di Corner is the connection between the members. They combine Reggae melody adding on top of that Rap flows.

Comments are closed.

EVENTS

09/05/2018
@ Molekula (Žižkov)
Czenda (Soundproof) & Ripclaw (PW)
----------------------------------
10/05/2018
SHOTTAZ ISLAND vol. 1
@ Ponton Letňák (Střelecký ostrov)
ls. Soundproof & King Sound Steppaz
----------------------------------
16/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 1
@ Containall (Stromovka)
ls. King Sound Steppaz
----------------------------------
30/05/2018
DOWN BY THE RAILROAD vol. 2
@ Containall (Stromovka)
ls. Bruk Out 2.0 Crew
----------------------------------
15-16/06/2018
MO' FIRE FESTIVAL
@ Cvikov
----------------------------------
21/06/2018
CULTURAL REGGAE VIBES FESTIVAL
@ Horice v Podkrkonosi
----------------------------------